Zamknięte piekarnie „Złoty Kłos”. Koronawirusa wykryto u jednego z pracowników

Musisz przeczytać

Piekarnia „Złoty Kłos” i jej wszystkie sklepy firmowe będą zamknięte przez tydzień lub dwa tygodnie. Powód? U jednego z pracowników wykryto koronawirusa. O potwierdzeniu zakażenia koronawirusem pracownika oraz wstrzymaniu działalności poinformowała sama piekarania „Złoty Kłos” w mediach społecznościowych.

„Podjęliśmy drastyczną, ale odpowiedzialną, jednocześnie jedyną słuszną decyzję o czasowym wstrzymaniu produkcji i sprzedaży naszych produktów od dnia 25 kwietnia we wszystkich sklepach” – czytamy w komunikacie zamieszczonym na Facebooku piekarni „Złoty Kłos”. Zakażony koronawirusem pracownik oraz osoby, z którymi miał styczność, od razu objęte zostały przymusową kwarantanną. Wszyscy czują się dobrze.

Piekarnia będzie zamknięta tydzień,może dwa tygodnie. W tym czasie zakład przejdzie dokładną dezynfekcję. Firma chce też wykorzystać ten czas na przegląd ikonserwację urządzeń.

„Liczymy na Waszą wyrozumiałość i zrozumienie powagi obecnej sytuacji, bo chociaż nie musimy wstrzymywać produkcji robimy to dla spokoju i bezpieczeństwa nas wszystkich. Liczymy też na Waszą lojalność w niedalekiej przyszłości jak wznowimy produkcję.  Dbajcie o siebie, dużo zdrowia! Zespół Złoty Kłos” – czytamy w facebookowym wpisie.

Drodzy Klienci, mając na uwadze odpowiedzialność społeczną wobec Was naszych Klientów oraz naszych…

Posted by Złoty Kłos on Friday, April 24, 2020

Nie wszyscy klienci przyjęli informację o koronawirusie w swojej piekarni ze spokojem. W kometarzach do wpisu pojawiły się żądania wskazanie, gdzie  konkretnie pracowała osoba, u której potwierdzono COVID-19.

„Jest to technolog który z bezpośrednią produkcja ma niewiele do czynienia, a przy chlebie już w ogóle. Generalnie rzecz biorąc każdy rodzaj pieczywa jest wypiekany, zatem bezpieczny poprzez temperaturę. W razie wątpliwości warto włożyć pieczywo na 2 minuty do piekarnika nagrzanego do 180-200 stopni” – odpowiedziała piekarnia na apel klientów.

Sama piekarnia „Złoty Kłos” ma siedzibę w Dobczycach. Jej sklepy firmowe są w Krakowie i wielu podkrakowskich gminach.

GS

Ważne decyzje rządu dotyczące oświaty! Uczniowie szybko nie wrócą do szkół. Nowe terminy matury

 

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca