Piękne kolędy prosto z Krakowa. Takiego koncertu na PLAY Kraków jeszcze nie było

Fot. Robert Słuszniak dla KBF

Już dziś, w czwartek o godz. 12.00 na platformie PLAY KRAKÓW można zobaczyć bezpłatnie widowisko z najpiękniejszymi polskimi kolędami w nowych aranżacjach. Widowisko „Nie taka cicha: krakowskie kolędowanie” będzie dostępne także w następnych dla wszystkich chętnych.

„Anna Maria Jopek, Bela Komoszyńska, Renata Przemyk, Janusz Radek, Piotr Zioła, Gaba Kulka, Ralph Kaminski, Igor Herbut, Kasia Lins, Asia Nawojska, Edyta Górecka… uff… Oto cała plejada artystów, których możecie zaprosić do swoich domów i wspólnie pokolędować. Koncert „Nie taka cicha: krakowskie kolędowanie” pojawi się na platformie playkrakow.com już dziś, w Wigilię Bożego Narodzenia, o godzinie 12.00. Nie będzie cicho, ale na pewno będzie pięknie!” – zachęca Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Anna Maria Jopek, Bela Komoszyńska, Renata Przemyk, Janusz Radek, Piotr Zioła, Gaba Kulka, Ralph Kaminski, Igor Herbut,…

Posted by KBF on Thursday, December 24, 2020

Uszłymy takie kolędy, jak „Cicha noc”, „Gdy śliczna Panna”, „Wśród nocnej ciszy”, czy „Lulajże, Jezuniu”. Będą też nietypowe duety. „Mędrców świata” wykonają Ralph Kaminski i Asia Nawojska. Możecie wierzyć na słowo – takiego koncertu jeszcze nie było! Niech nasza „Nie taka cicha” poniesie się na cały Kraków i nie tylko! Oglądaj bezpłatnie od dziś, 24 grudnia 2020 roku na playkrakow.com!” – przekonuje KBF.

(red)

Zobacz także