Jest pierwszy najemca na Wesołej. Na przetarg wystawiane są kolejne budynki

Agencja Rozowju Miasta Krakowa ma pierwszego najemcę na terenie Wesołej. Firma SCD-Z Medicina wprowadzi się do budynku przy Kopernika 21, gdzie do tej pory mieściła się tzw. Czerwona Chirurgia. Na przetarg wystawiane są kolejne działki i grunty przeznaczone do wydzierżawienia.

Wesoła - dziś, jutro w przyszłości

Zdjęcie 1 z 19

Biblioteka Kraków - to pierwszy pewny lokator na Wesołej. Zajmie trzy budynki, w tym budynek przy ul. Kopernika 15.

„W czerwcu ogłosiliśmy przetargi na wynajem budynków przy ul. Grzegórzeckiej 18 i ul. Kopernika 21.Do przetargu na obiekt przy ulicy Kopernika 21 stanęła jedna firma, SCD-Z Medicina Sp. z o.o., która złożyła ofertę i wpłaciła wadium. Oferta spełniła wszystkie zakładane kryteria i warunki przetargu, dlatego miło nam poinformować, że to właśnie Medicina Sp. z o.o. – od 30 lat świadcząca usługi medyczne dla krakowian – będzie najemcą tego budynku” – poinformowała Agencja Rozwoju Miasta w mediach społecznościowych. Umowa najmu ma obowiązywać przez 15 lat.

Agencja Rozwoju Miasta Krakowa szuka dzierżawców kolejnych nieruchomości. Tym razem na przetarg wystawiono nieruchomości zlokalizowane w okolicach ulicy Kopernika 19 A (19 C i E) wraz z istniejącymi zabudowaniami, o powierzchni 11.686,973 m kw. Oferty można składać do 2 sierpnia 2021 r. do godziny 12.

Fot. ARMK

(red)

Kino domowe – wszystko co musisz wiedzieć

Najnowsze

Co w Krakowie