Pierwszy test policji. Bomba w Krakowie?

Musisz przeczytać

– Jeszcze się nie zaczęło na dobre, a wariactwo już trwa – tak poranną akcję policji, która sprawdza, czy pakunek pozostawiony na ul. Starowiślnej, to nie bomba, komentuje jedna z pasażerek tramwaju MPK. Z powodu akcji nie kursują tramwaje między ul. Dietla a Placem Bohaterów Getta w obu kierunkach. Pasażerowie muszą liczyć się z poważnymi utrudnieniami, nie wiadomo jak długo potrwa akcja policji.

Informację o podejrzanym pakunku, policjanci otrzymali od mieszkańców, którzy na ul. Starowiślnej zauważyli dziś o poranku podejrzany przedmiot bez właściciela. Na miejsce natychmiast zadysponowano specjalistów zajmujących się ładunkami wybuchowymi.

Ze względu na podwyższony stan gotowości, w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży, wszystkie służby są niezwykle wyczulone na wszelkie sygnały płynące od mieszkańców i turystów.

W związku z akcją policyjnych saperów, nie kursują tramwaje na odcinku Dietla – Plac Bohaterów Getta w obu kierunkach. Ponadto pasażerowie linii 3, 19 i 24 jadą objazdami przez ul. Krakowską. Nie wiadomo, jak długo mogą potrwać utrudnienia.

[Aktualizacja 8:10] Policja zakończyła sprawdzanie tajemniczego pakunku, nie znaleziono w środku ładunku wybuchowego. Zdecydowano o przywróceniu ruchu tramwajowego na odcinku Dietla – Plac Bohaterów Getta.

(pt)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca