Piłkarz Wisły: Byłem bardzo zaskoczony! Lekki stresik będzie

– Byłem chyba jeszcze bardziej zaskoczony niż ludzie, którzy do mnie piszą i dzwonią – mówi Rafał Pietrzak, lewy obrońca Wisły Kraków, który został powołany do reprezentacji Polski. Dzisiejszy Przegląd Sportowy przypomina, że Pietrzak jest pierwszym piłkarzem od czasów Krzysztofa Mączyńskiego, który pojedzie na zgrupowanie kadry.

Czasy, w których większość podstawowego składu Wisły Kraków stanowili reprezentanci Polski już dawno minęły. Od ponad roku, gdy Krzysztof Mączyński odszedł z krakowskiego klubu do Legii, Wisła nie miała ani jednego reprezentanta Polski. Letnia radykalna zmiana polityki kadrowej bardzo szybko dała niespodziewany efekt w postaci powołania do reprezentacji Polski dla Rafała Pietrzaka – pisze PS.

– Lekki stresik będzie, ale to są tacy sami ludzie jak ja, więc spokojnie do tego podejdę i będę chciał pokazać wszystko, co mam najlepszego. Na pewno nie jadę się tylko przyglądać. Chcę pokazać trenerowi, że zasługiwałem na to powołanie. Mam zamiar grać i trenować najlepiej jak potrafię – zaznacza obrońca w rozmowie z dziennikiem.

(źródło: Przegląd Sportowy)

fot. DrabikPany / wikimedia

Najnowsze

Co w Krakowie