Piłkarze Wisły lubią pomagać. Przygotowali Szlachetną Paczkę

fot. Wioletta Nosal

Pokazali, że mają wielkie serca. Piłkarze Wisły przygotowali prezenty świąteczne dla potrzebującej rodziny. Zostaną one przekazane podczas wielkiego finału Szlachetnej Paczki.

Wielkimi krokami zbliża się finał Szlachetnej Paczki, bowiem już w najbliższy weekend (9 – 10 grudnia) świąteczne prezenty trafią do potrzebujących osób. Dzięki darczyńcom pomoc dotrze w tym roku do blisko 20 000 rodzin!

Piłkarze Wisły Kraków także zaoferowali swoją pomoc i odpowiadając na konkretne potrzeby, 6 grudnia w Myślenicach przygotowali paczkę dla rodziny, która zmaga się z wieloma problemami, w tym z kredytem hipotecznym.

Sportowcy starannie wybrali przedmioty i produkty żywnościowe, które znalazły się na liście potrzeb rodziny. Zapakowane w świąteczny papier prezenty są prawdziwą Szlachetną Paczką! Dzięki upominkom zorganizowanie tegorocznych świąt będzie dla tej rodziny zdecydowanie łatwiejsze, a dostarczona w weekend paczka stanie się wyraźnym sygnałem, że nikt nie powinien być w tym szczególnym czasie sam.

fot. Wioletta Nosal
fot. Wioletta Nosal
fot. Wioletta Nosal
fot. Wioletta Nosal
fot. Wioletta Nosal

Już w najbliższy weekend Finał Szlachetnej Paczki! Blisko 20 000 rodzin z województwa małopolskiego otrzyma mądrą pomoc.

(wm)

fot. Wioletta Nosal

Zobacz także