PiS rozpoczyna kampanię w Krakowie. Tylko, ups, zapomnieli wystawić kandydata

Oj tam, oj tam, każdemu może się zdarzyć. PiS rozpoczyna kampanię w Krakowie, ale zapomnieli wystawić swojego kandydata na stanowisko prezydenta miasta.

Krakowski odłam rządzącej partii wrzucił dziś do sieci przerażającą grafikę. Widać na niej twarz obecnego prezydenta, Jacka Majchrowskiego. Przepuścili ją przez milion filtrów, by wyglądała jak najbardziej przerażająco. W tle – a jakże – korki samochodowe i smog.

Obrazek zdobią czerwone litery: JACEK MAJCHROWSKI „BETONUJE” KRAKÓW. Wpis nawiązuje do nadzwyczajnej sesji rady miasta, która ma być poświęcona agresywnej zabudowie miasta.

 

 

Miało być przerażająco i jest. Obrazkiem można spokojnie straszyć dzieci. Grafik wykonał kawał dobrej roboty. W PiS chyba jednak przespali moment, w którym Kraków przestał być liderem w kwestii najgorszego powietrza. Teraz nasze miasto może uchodzić za wzór walki ze smogiem. Pewnie można było zrobić więcej, ale reszta Polski i tak patrzy na nas z zazdrością.

PiS atakuje, ale wciąż nie wiadomo, kogo wystawi do walki z Majchrowskim. Kandydatem partii ma być Małgorzata Wasserman, ale PiS do tej pory nie potwierdził tej decyzji. Czekamy z niecierpliwością.

(wm)

Najnowsze

Co w Krakowie