Pitbull zagryzł psa, brutalnie pogryzł kobietę i… dalej chodzi bez smyczy

To nie jest zwierzę dla ludzi bez wyobraźni… Agresywny pitbull miał zaatakować psy oraz ich właścicielkę, a później rzucił się na weterynarza. Jego właściciel uważa jednak co innego.
 
60-letnia kobieta wybrała się w Nowym Sączu na spacer ze swoimi dwoma owczarkami niemieckimi. W pewnym momencie rzucił się na nich pitbull. Agresywny pies zagryzł jednego owczarka, drugi zdołał uciec – informuje Sądeczanin.info.

Ale to nie wszystko, bo pitbull nie odpuszczał i rzucił się na właścicielkę owczarków, którą dotkliwie pogryzł.

Po wszystkim pies został odwieziony do weterynarza, gdzie również zaatakował, ale weterynarz zdążył uciec.

„Wieczorem właściciele psa poinformowali pracowników lecznicy weterynaryjnej, że rezygnują z obserwacji psa. Wyparli się, jakoby ich pies był rasy pitbulterier. Według nich jest mieszańcem. Oświadczyli również, że nie mógł pogryźć właścicielki owczarków, bo miał na sobie kaganiec […] Najgorsze w tym wszystkim jest to, że niebezpieczny pies dalej spaceruje po osiedlu bez smyczy i kagańca” – podaje Sądeczanin.info.

KOMENTARZ

I co dalej? Zwierzę ma zagryźć kolejnego psa? Człowieka? A może dziecko? W takiej sprawie jesteśmy w stanie przyjąć najbardziej brutalne rozwiązanie, czyli podrzucenie trucizny. Pytanie tylko, czy zwierzęciu, czy jego panu…

jk

zdjęcie tytułowe / fot. Foter.com

Najnowsze

Co w Krakowie