Plaga zboczeńców na Rynku! Pokazywał genitalia w sukni ślubnej!

fot. Straż Miejska Miasta Krakowa

Turyści robią to co chcą w Krakowie i nie liczą się ani z prawem, ani z normami społecznymi. Dzięki monitoringowi w okolicach Rynku Głównego straż miejska znalazła zboczeńców pokazujących genitalia na ul. Brackiej i Placu Mariackim. Jeden z mężczyzn był przebrany w suknię ślubną! Czy w końcu nadszedł czas na walkę ze zdemoralizowanymi obcokrajowcami, którzy obrzydzają nam nasze własne miasto?

W sobotę Straż Miejska przy pomocy kamer wykryła dwie grupy turystów, które w zupełnie różnych miejscach pokazywały swoje genitalia. Oba zdarzenia miały miejsce w okolicach Rynku Głównego. 

Pierwszy przypadek zanotowano u wylotu ul. Brackiej tuż koło Rynku. Operator zauważył grupę dziwnie zachowujących się osób. Okazało się, że dwóch mężczyzn ściągało spodnie. Na miejsce przybył patrol straży miejskiej. Zboczeńcy zostali wylegitymowani i każdy z nich dostał mandat na kwotę 500 złotych. 

Chwilę później czujny operator kamery zobaczył grupkę dziewięciu mężczyzn w okolicy Placu Mariackiego. Jeden z mężczyzn miał na sobie suknię ślubną. W trakcie „zabawy” zdemoralizowany turysta odsłaniał swoje genitalia. Na miejscu pojawiła się straż miejska, która wylegitymowała obcokrajowców. Pan w sukience otrzymał mandat na kwotę 500 złotych. 

Zaledwie kilka dni temu turyści w skąpych, zielonych strojach paradowali niemal nago w centrum miasta. Obcokrajowcy zrobili również rundę honorową dorożką wokół Rynku Głównego. Sprawą ma zająć się policja. Czy nadszedł czas na walkę ze zdemoralizowanymi obcokrajowcami?

sj

 

Zobacz także