Nie masz planów na Sylwestra? To nic! Tu możesz wpaść nawet za pięć dwunasta!

Nie każdy musi jechać na narty, przepychać się po Krupówkach, hasać na balach lub siedzieć na domówkach. Nie masz planów na Sylwestra? To nic, poniżej propozycje, które proponuje miasto.

Na każdej z czterech scen „Sylwestra w Krakowie” wystąpią artyści, którzy zapewnią niezapomniane przeżycia i moc wspomnień z koncertów i imprez!

Rynkiem Głównym zawładną kobiety. Naprzeciw Wieży Ratuszowej stanęła scena, na której wystąpią: Kasia Moś, Bovska, oraz Natalia Nykiel, której koncert będzie jednym z dwóch specjalnych występów wokalistki poza trasą Total Tour 2017, promujących jej ostatnią płytę. Na zakończenie zagra krakowska didżejka Olivia, doskonale znana miłośnikom ambitnej muzyki klubowej w coraz większej liczbie krajów Europy Zachodniej.

Wojciech Pijanowski zadba w namiocie na Rynku Podgórskim, nie tylko o szczęśliwe przywitanie Nowego Roku, ale i zapewni uśmiech fortuny mieszkańcom Krakowa na cały 2018 rok. Przed występem popularnego prezentera, raper L.U.C wraz z Krystyną Prońko pokażą, jak muzyka łączy pokolenia w swoim projekcie specjalnym. Jeszcze wcześniej zagra Boba Jazz Band: jeden z najlepszych polskich zespołów wykonujących swingujący jazz, który z całą pewnością rozgrzeje publiczność w ten szczególny wieczór.

Tanecznie będzie w nowohuckiej alei Róż, gdzie o rozruszanie publiczności zadbają Waldemar Domański, dyrektor Biblioteki Polskiej Piosenki oraz Michał Wasilewski, znany jako dj Vasil. Stoczą oni „didżejską bitwę na utwory”, prezentując taneczną muzykę rozrywkową różnych pokoleń. Wystąpią tam też Companions. Aktorzy Teatru Ludowego w Krakowie: Weronika Kowalska, Jacek Wojciechowski, Jan Nosal i Karol Polak przemianują nowohucką aleję Róż w Aleję Hitów. 

TAURON Arenie Kraków zagra zasłużony krakowski raper Szpak wraz z Chory Band, następnie na scenie pojawi się ceniona formacja Rasmentalism. Po nich publiczność usłyszy duet Łona i Webber. Zabawę sylwestrową rozkręci też z pewnością Ten Typ Mes, który zagra jako ostatni tej nocy.

Tradycyjnie wstęp na wszystkie wydarzenia „Sylwestra w Krakowie” jest darmowy. Do TAURON Areny Kraków obowiązują jednak bezpłatne wejściówki, dystrybuowane w serwisie Evenea.pl.

Wejścia na teren imprez:

  • Na teren imprezy na Rynku Głównym nożna się dostać dzięki bramkom zlokalizowanym u wylotów ulic Wiślnej i Brackiej,
  • wejście na teren imprezy na Rynku Podgórskim będzie na wprost ulicy Staromostowej,
  • do TAURON Areny Kraków można wejść bramami nr 1 i 3; parking hali będzie nieczynny,
  • wejście na teren imprezy w namiocie w alei Róż będzie od strony alei Przyjaźni.

dn, krakow.pl

zdjęcie tytułowe / fot. iStock.com/Patrizia Schioazzi

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie