Platforma GEOLN.COM umożliwia łatwe, szybkie i bezpieczne wyszukiwanie nieruchomości

Nie tak dawno temu osoby fizyczne i przedsiębiorcy, którzy chcieli nabyć nieruchomość za granicą na własny użytek lub inwestycje, musieli poradzić sobie z tym zadaniem samodzielnie. Trzeba było znaleźć dziesiątki stron internetowych i otworzyć setki kart w przeglądarce, wybrać odpowiednie opcje i nie pomylić się z cenami i parametrami, spędzić dużo czasu na komunikacje ze sprzedawcami i odrzucić nieodpowiednie oferty. Nawet doświadczeni kupujący narażali się na ryzyko oszustwa.

Wcześniej z braku innych opcji poszukiwanie informacji potrzebowało poświęcenia czasu i wysiłku. Teraz użytkownikowi z tym pomagają innowacyjne rozwiązania. Dzięki zaletom technologii cyfrowych największa wyszukiwarka nieruchomości GEOLN.COM pozwala uniknąć chaosu i ułatwić proces poszukiwania mieszkania. 

Firma informatyczna za pośrednictwem GEOLN.COM umożliwia wyszukiwanie aktualnych, zweryfikowanych i dokładnych danych mieszkaniowych w wybranym kraju — wystarczy kilka kliknięć.

Poszukiwanie nieruchomości na GEOLN.COM 

Wyszukiwarka zapewnia użytkownikowi możliwość wyszukiwania nieruchomości od właścicieli, inwestorów i zweryfikowanych profesjonalnych uczestników rynku nieruchomości.

Wyszukiwanie odbywa się online w czasie rzeczywistym, możliwe jest znalezienie wszelkiego rodzaju nieruchomości dla prywatnych nabywców, inwestorów i zadań biznesowych w ponad 30 krajach na całym świecie. Korzystając z wyszukiwarki, można mieć pewność, że oferta, którą się interesujesz, jest aktualna.

Każdy z obiektów zostaje dokładnie sprawdzany. Od legalnych dokumentów po reputację sprzedającego — wielopoziomowa weryfikacja minimalizuje ryzyko transakcji do zera. 

Nieruchomość zagraniczną można znaleźć na trzy sposoby: opisać swoje wymagania w tekście, znaleźć obiekt za pomocą mapy lub zastosować filtry wyszukiwania. Wystarczy ustawić odpowiednie parametry, od ceny do lokalizacji, a system przedstawi najlepsze opcje w ciągu kilku sekund. Szczegółowe informacje są dostępne dla każdego obiektu.

 

Żadnych wpisów do notesów — inteligentna funkcjonalność platformy cyfrowej oferuje więcej możliwości i oszczędza czas. Wyszukiwarka GEOLN.COM daje możliwość:

  • zapisywać historię wyszukiwania projektów i wracać do niej później;
  • robić notatki;
  • dodawać obiekty do list, które mogą być udostępnione innym;
  • pilnować ciekawe opcje i mieć oko na ich aktualizacje.

Użytkownik może przeglądać kontakty i rozwiązywać pytania bezpośrednio z kierownikiem firmy lub właścicielem nieruchomości za pośrednictwem czatu. Historia korespondencji zostaje zachowana, można do niej wrócić i przeczytać ponownie.

Strona daje możliwość nie tylko szukać nieruchomości, ale także obliczyć kredyt hipoteczny online, dokonać płatności kartą kredytową lub kryptowalutą. Ponadto istnieją również usługi zapoznawcze: zwiedzanie nieruchomości, wycieczka samochodowa po nowych budynkach, asysta ekspercka.

Podejście eksperckie

W wyszukiwarce nieruchomości można samodzielnie wybrać odpowiednią opcję lub skorzystać z usługi osobistego wsparcia. Jeśli nie ma czasu na poszukiwanie, wystarczy udostępnić ekspertom dane wejściowe (kwota, kraj inwestycji i cel zakupu). Na podstawie tych danych eksperci pomogą Ci wybrać najlepszy obiekt. 

Można również zamówić:

  • wsparcie transakcji przez prawnika;
  • potwierdzenie opinii eksperta poprzez ekspertyzy i dokumenty oceny;
  • porady od niezależnej grupy profesjonalistów.

Eksperci numer jeden na rynku nieruchomości według Forbesa zmieniają podejście do samej filozofii wyszukiwania mieszkań online. Doświadczenie pokazuje, że proces ten może być szybki i wygodny, cena — korzystną, komunikacja — przejrzystą, a transakcje będą bezpieczne.

Wyszukiwanie nieruchomości jest łatwe, spróbuj GEOLN.COM.

Fot. materiały prasowe
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie