Po byłego piłkarza Cracovii ustawiają się kolejki! Chcą go Real, Barcelona, Bayern, Napoli…

fot. DrabikPany / Foter

To byłby transferowy hit! Były piłkarz Cracovii wkrótce może zasilić szeregi jeden z najlepszych drużyn na świecie! W kolejce po napastnika ustawiły się już Real Madryt, Barcelona, Bayern Monachium, Napoli, a ostatnio do tego grona dołączył angielski Newcastle United. Wiecie kto jest na oku tych zespołów? Oczywiście, że tak! Krzysztof Piątek!

Zawodnik z Cracovii do występującej w Serie A Genoi przeszedł na początku czerwca tego roku za 4 mln euro. Od razy został gwiazdą zespołu i zaczął strzelać jak na zawołanie.

Nic więc dziwnego, że Piątka chcą mieć u siebie światowe potęgi. Ostatnio coraz poważniej mówi się o zainteresowaniu Newcastle United. Dziennik „Newcastle Chronicle” pisze, że skauci klubu widzieli 23-latka na żywo w sześciu meczach. Zdaniem gazety piłkarz miałby kosztować w granicach 16 mln euro.

Źródło: transfermarkt.pl

Ekipa z Premier League nie jest oczywiście jedyną, z którą jest łączony reprezentant Polski. Ostatnio hiszpański „Don Balon” pisał o zainteresowaniu największych klubów – Barcelony i Realu Madryt, pojawiły się też plotki o Bayernie Monachium. Jeśli wierzyć doniesieniom mediów, najbardziej konkretne do tej pory było Napoli, ale władze Genoi nie zgodziły się na transfer.

Zobacz także