Poili króliki wodą, w której gotowali obierki ziemniaków! Zwierzaki potrzebują natychmiastowej pomocy! [drastyczne zdjęcia]

Niektórzy mają wolne i przygotowują się do świąt, ale członkowie Stowarzyszenia Pomocy Królikom – Uszata Przystań w Krakowie ciągle są na posterunku. W niedzielne popołudnie inspektorzy zastali horror w hodowli królików na mięso. Zwierzęta mają świerzb i są niedożywione. W dodatku są pojone wodą, w której wcześniej gotowano obierki ziemniaków. Stowarzyszenie apeluje o pomoc!

– Tak wygląda większość hodowli na mięso, chociaż mam nadzieję, że nie aż tak. Osoba, która je hodowała zmarła i obowiązki spadły na wnuki, które nie mają wiedzy ani możliwości żeby się nimi zająć i koniec końców wygląda to tak jak wygląda. Dzisiaj pojechaliśmy na miejsce zobaczyć jak faktycznie wygląda sytuacja i jest gorzej niż widzieliśmy na zdjęciach, więc było to ciężkie przeżycie – napisali inspektorzy na Facebooku. 

Stowarzyszenie może zaopiekować się tylko sześcioma królikami. Siedem zwierzaków zostało w fatalnych warunkach. Inspektorzy pilnie poszukują domów na stałe lub tymczasowych. 

Kochani! Dzisiaj niedziela, dzień odpoczynku, jednak nie dla nas.. Dotarła do nas wiadomość o królikach przebywających…

Posted by Stowarzyszenie Pomocy Królikom – Uszata Przystań w Krakowie on Sunday, December 22, 2019

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie