Policja ostro bierze się za kiboli Wisły. Jest list gończy za „Miśkiem”!

To już nie są przelewki! Najpierw wielka akcja uderzająca w gang narkotykowy składający się z kiboli Wisły, a teraz list gończy za ich szefem – Pawłem Michalskim.

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji poszukują 39-letniego Pawła Michalskiego ps. „Misiek” lub „Gruby”. Mężczyzna jest ścigany na podstawie listu gończego, który został wystawiony 24 maja 2018 roku przez Małopolski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie, w związku z podejrzeniem o popełnienie szeregu przestępstw narkotykowych.

Poszukiwany urodzony w 1979 roku w Krakowie ma około 180 cm wzrostu, sylwetkę atletyczną, włosy krótkie, koloru ciemny blond. Cechą charakterystyczną są tatuaże znajdujące się na lewym ramieniu i klatce piersiowej.

„Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty z CBŚP w Krakowie lub  telefoniczny pod numerem (12) 61-56-100 – w godz. 8:00 – 16:00, całodobowo 112 i 997 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej krakow.cbsp@policja.gov.pl” – informuje policja.

fot. policja.pl

Jednocześnie policja przypomina, że z art. 239 kodeksu karnego wynika, że kto utrudnia lub udaremnia postępowanie karne, pomagając sprawcy przestępstwa, w tym i przestępstwa skarbowego uniknąć odpowiedzialności karnej, w szczególności kto sprawcę ukrywa, zaciera ślady przestępstwa, w tym i przestępstwa skarbowego albo odbywa za skazanego karę, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

jk, ip

zdjęcie tytułowe / fot. policja

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie