Policja szuka dwóch młodych krakowian. Każdy z nich powinien rok spędzić w więzieniu

Musisz przeczytać

Dwóch młodych krakowian poszukuje policja na podstawie listów gończych. Publikuje ich zdjęcia i rysopisy. Obaj mają na karku wyrok – rok więzienia.

Maciej Dziewoński poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Wieliczce, do odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem w warunkach recydywy (art. 279 § 1 kk w zw. z art. 64 § 1 kk).
Rysopis osoby poszukiwanej:
-wzrost 181-185 cm,
-waga ponad 90 kg,
-włosy krótkie, ciemne,
-twarz okrągła,
-blizna po ranie ciętej biegnąca od środka czoła po nos z przejściem pomiędzy oczami następnie pod okiem prawym,
-blizna po oparzeniu – głowa, część boczna, strona lewa.
Tatuaże: po prawej stronie barku do nadgarstka twarze kobiet i wilków, na lewym przedramieniu napis „BSNT”, na lewej dłoni napis „KSC” oraz kropka znajdująca się między kciukiem a palcem wskazującym.

Fot. Policja w Krakowie

32-latek ostatni raz zamieszkiwał przy ul. Półłanki 56 w Krakowie.
Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny należy kierować do Komisariatu Policji VI w Krakowie pod numer tel. 47-83-52-917 lub pod numer alarmowy 112.

Łukasz Dziża poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Chrzanowie, do odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności za paserstwo umyślne (art. 291 § 1 kodeksu karnego).
Rysopis:
-wzrost 186-190 cm,
-waga: ponad 90 kg
-włosy: krótkie, rude
-sylwetka: średnia
-twarz: cera śniada, twarz owalna.

Fot. Policja w Krakowie

33-latek ostatni raz zamieszkiwał przy ul. Białoruskiej 19 w Krakowie.
Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny można kierować do Komisariatu Policji VI w Krakowie pod numer tel. 47-83-52-917 lub pod numer alarmowy 112.

Policja ostrzega, że za ukrywanie osoby poszukiwanej lub dopomaganie jej w ucieczce, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Równocześnie zapewnia utrzymania tajemnicy co do osoby informującej.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca