Krok od tragedii! Policja szuka kierowcy BMW, który omal nie potrącił pieszego [wideo]

Mężczyzna chciał przejść po pasach, tymczasem o mało nie skończył pod kołami BMW. Teraz kierowcy szuka policja.

W czwartek, 30 września 2021 roku, ok. godziny 13:40 na ul. Kościuszki w Wieliczce kierujący BMW nie ustąpił pierwszeństwa wchodzącemu na przejście dla pieszych  mężczyźnie i omal go nie potrącił.

– W ostatniej chwili pieszy odskoczył przed nadjeżdżającym pojazdem i przewrócił się na chodnik. Kierujący BMW nie zwalniając pojechał dalej. W chwili zdarzenia, przed tym samym przejściem dla pieszych, po przeciwległej jego stronie, zatrzymał się radiowóz policyjny. Funkcjonariusze widząc zdarzenie, po ustaleniu, że pieszy nie odniósł obrażeń a tym samym nie wymaga pomocy lekarskiej, natychmiast podjęli pościg za kierującym BMW, jednakże ten oddalił się – informuje policja.

A całą sytuację możecie zobaczyć poniżej:

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera innego kierowcy. Nagranie to zostało opublikowane w internecie i jest dowodem w postępowaniu prowadzonym przez Komendę Powiatową Policji w Wieliczce.

– Osoby które posiadają jakiekolwiek informacje na temat przedmiotowego zdarzenia proszone są o kontakt pod nr telefonu 47 83 41 211 lub 47 83 41 217 – apeluje policja.

Poszukiwany jest sprawca zdarzenia, który kierował srebrnym bmw na holenderskich numerach rejestracyjnych: DC70834.

 

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie