Policjanci w radiowozach wzywają do zostania w domu! Koronawirus w Krakowie

fot. Małopolska Policja

Po ulicach Krakowa krążą policyjne radiowozy. Z głośników samochodów wydobywa się apel o pozostanie w domach i odpowiedzialną postawę. 

– Szanowni Państwo! Tu policja. W związku z ogłoszoną w Polsce epidemią koronawirusa, prosimy, aby dla własnego bezpieczeństwa pozostać w domach. Jeżeli niezbędne jest opuszczenie miejsca zamieszkania, należy unikać bezpośredniego kontaktu z innymi osobami, zachowując dystans co najmniej 2 metrów. Prosimy o niegrupowanie się, aby zminimalizować ryzyko zakażenia. Apelujemy, zostańcie w domach. Od odpowiedzialnej postawy każdego z nas, nie tylko dzisiaj i jutro, ale także przez cały czas trwania epidemii zależy zdrowie i życie – tak brzmi komunikat nadawany przez policję. 

#zostańwdomuNa ulicach Krakowa rozbrzmiały dziś komunikaty z radiowozów Policji i Straży Miejskiej, z których funkcjonariusze apelują do mieszkańców o pozostanie w domach w związku z ogłoszoną w Polsce epidemią koronawirusa.#BądźOdpowiedzialny ⬇️➡️ https://www.premier.gov.pl/mobile/wydarzenia/aktualnosci/premier-w-walce-z-koronawirusem-musimy-ograniczyc-przemieszczanie-sie-do.html ⬅️

Opublikowany przez Kraków112 – Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie Wtorek, 24 marca 2020

Zobacz także