Polscy siatkarze polegli. Dziś gramy z Belgią

Musisz przeczytać

Polscy siatkarze nie zdołali wygrać pierwszego spotkania XIV Memoriału Huberta Wagnera rozgrywanego w Tauron Arenie Kraków. Podopieczni Stephane’a Antigi ulegli 2:3 reprezentacji Bułgarii. Memoriał, to dla biało-czerwonych ostatni poważny sprawdzian przed walką o Igrzyska Olimpijskie w Rio.

Polacy nie najlepiej rozpoczęli spotkanie i już w pierwszym secie musieli uznać wyższość swoich rywali, którzy wygra 25:21. W kolejnym secie sytuacja odwróciła się i to Polacy zdołali zapewnić sobie kilkupunktową przewagę, którą dowieźli już do końca seta kończąc go zwycięstwem 25:21. W trzecim, to znowu goście byli lepsi wygrywając 25:21, w czwartym secie Polacy walczyli na przewagi i ostatecznie wyszarpali zwycięstwo 26:24. Niestety w momencie, gdy kilkanaście tysięcy fanów zgromadzonych w Tauron Arenie Kraków miało nadzieję, że nastąpiło przełamanie w polskiej drużynie, nasi siatkarze przegrali w Tie-Break’u 12:15.

Dziś kolejny dzień zmagań w ramach XIV Memoriału Huberta Wagnera. Polacy o godz. 20.30 zmierzą się z reprezentacją Belgii.