Ponad 700 tys. złotych za zdjęcia marszałka i Zarządu Województwa

Ponad 700 tys. złotych przez dwa lata może wydać Urząd Marszałkowski na obsługę fotograficzną marszałka i członków Zarządu Województwa Małopolskiego. Właśnie został ogłoszony przetarg, który wyłoni firmę robiącą zdjęcia na imprezach i spotkaniach z udziałem władz naszego regionu.

W trakcie dwuletniej umowy trzeba będzie zrobić zdjęcia na ok, 2,5 tys. różnego rodzaju imprezach, spotkaniach i konferencjach. Jako maksymalną liczbę tych wydarzeń urzędnicy wskazali 2 640. To oznacza, że miesięcznie może to być do 110 imprez (to średnio 4 każdego dnia), na których trzeba zrobić zdjęcia. Praca we wszystkie dni tygodnia, także w weekendy. Urząd Marszałkowski chce mieć do dyspozycji co najmniej 3 fotografów, bo spotkania mogą odbywać się w tym samych terminach w różnych miejscach – na terenie całego województwa.

Chętni do otrzymania takiego zlecenia musza się zgłosić do 22 listopada 2021, do godz. 11. Warunkiem dopuszczenia do udziału w przetargu na robienie zdjęć marszałkom jest wykazanie co najmniej jednego zlecenia fotoreporterskiego o wartości 30 tys. złotych w ostatnich 3 latach.

Wartość dwuletniej umowy to maksymalnie 703 tys. złotych. Prawa majątkowe do wykonanych w tym czasie zdjęć będą należeć do Urzędu Marszałkowskiego.

(GS)

Ile idzie paczka z Polski do Holandii?

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie