Poseł z Krakowa pokazał selfie z… pupą turystyki w tle! Czy to przesada? [aktualizacja]

Musisz przeczytać

Konrad Berkowicz udostępnił na Facebooku zdjęcia z wakacji w Grecji. Na fotografiach widać posła Konfederacji, który pozuje na tle morza i zachodzącego słońca. Na jednym zdjęciu znalazła się jednak… pupa turystyki, która nie była świadoma, że ktoś za nią robi sobie selfie. Czy takie zdjęcia powinien udostępniać poseł?!

Według Konrada Berkowicza wakacje w Grecji są znacznie tańsze niż nad Bałtykiem. Nie ma tam zbyt wielu turystów, a usługi hotelarskie i gastronomiczne, a także loty znacznie staniały. Ponadto na Krecie jest znacznie mniej przypadków zachorowań.

Polityk Konfederacji udostępnił także zdjęcia z wakacji. Na fotografiach widać uśmiechniętego posła, który pozuje na tle zachodzącego słońca i morza. Jednak a jednym z selfie w tle widać… pupę turystyki! 

– Mistrzyni drugiego planu przypadkowo pokazała, gdzie miałem socjalizm – napisał Konrad Berkowicz.

Konrad Berkowicz i pupa turystki / fot. Konrad Berkowicz Facebook

Zdjęcie zostało usunięte z Facebooka, ponieważ narusza standardy społeczności. W dodatku przez dodanie fotografii serwis zagroził Berkowiczowi, że następnym razem może usunąć mu konto. 

– Niesamowite… Facebook usunął moje zdjęcie, na którym – według Superekspressu – „pokazałem pupę” (link do rzeczonego zdjęcia wciąż wiszącego Instagramie w komentarzu). Wszystkie znaki na niebie i na ziemi (to znaczy – zdjęcia na FB) dowodzą, że pokazywanie kobiecych pośladków w bikini nie jest zabronione. Widocznie administracja zdaje sobie sprawę, że mam tam socjalizm – i to jej (to znaczy administracji, nie pupie) tak bardzo się nie podoba – napisał polityk na Facebooku. 

Niesamowite… Facebook usunął moje zdjęcie, na którym – według Superekspressu – „pokazałem pupę” (link do rzeczonego…

Posted by Konrad Berkowicz on Thursday, August 13, 2020

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca