Poseł z Krakowa pyta: dlaczego rząd nie walczy z bezkobieciem?

fot. facebook Konrada Berkowicza

Konrad Berkowicz, poseł z Krakowa miał blisko 7-minutowe wystąpienie podczas finału „Wakacji z Konfederacją. Podczas swojej przemowy pytał: dlaczego rząd nie walczy z bezkobieciem?

„Wakacje z Konfederacją” to cykl spotkań działaczy tej partii z jej sympatykami. Podczas finałowego spotkania swoje pięć minut, a właściwie 6 minut i 40 sekund miał poseł z Krakowa Konrad Berkowicz. Twierdził, że najpierw rząd wymyśla jakiś problem, potem nazywa go problemem społecznym i z nim walczy. – Skoro rząd zajmuje się problemem bezrobocia, to dlaczego nie miałby się zajmować problemem bezkobiecia, czyli sytuacją, w której jakiś mężczyzna nie ma kobiety – pytał poseł. – Przecież to palący problem dla wielu mężczyzn – argumentował.

– Mielibyśmy wtedy co jakiś czas w telewizji taka informację, że w pierwszym kwartale 2020 roku problem bezkobiecia wzrósł o 13 procent – kontynuował poseł Berkowicz. I kpił z opozycji mówiąc, że ona zapewniałaby wtedy, że jak dojdzie do władzy to „sfinansuje z budżetu państwa darmowe lekcje podrywania i kursy przygotowujące do współżycia”.

Berkowicz podczas finału Wakacji z Konfederacją

Podczas finału Wakacji z Konfederacją mówiłem o sytuacjach, w których socjalizm bohatersko walczy z problemami nieistniejącymi w normalnych ustrojach, ograniczając nie tylko naszą własność (w horrendalnie wysokich podatkach), ale również wolność. Pokażcie ten filmik każdemu znajomemu i zachęćcie go do wsparcia nas w walce o normalny ustrój, w którym rząd respektuje takie wartości jak wolność, własność i sprawiedliwość!Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w Wakacjach z Konfederacją! Jeżeli chcecie zobaczyć się ze mną, zostawcie w komentarzu nazwę miejscowości (miasta lub gminy), w której chcecie, żebym pojawił się podczas kolejnej "objazdówki"!

Opublikowany przez Konrad Berkowicz Piątek, 21 sierpnia 2020

Wyśmiał też informację, że w Niemczech są lekcje podrywania dla uchodźców. – Nie wiem, jakie hasło marketingowe mają. Może coś w stylu – spróbuj poderwać zanim zgwałcisz – zażartował, co słuchający przyjęli śmiechem i brawami.

(red)

Poseł z Krakowa pokazał selfie z… pupą turystyki w tle! Czy to przesada? [aktualizacja]

Zobacz także