„Rada„Rada„Rada
„Rada„Rada„Rada

Poseł z Krakowa pyta: dlaczego rząd nie walczy z bezkobieciem?

Musisz przeczytać

Rehabilitacja po Covidowa
Rehabilitacja po Covidowa

Konrad Berkowicz, poseł z Krakowa miał blisko 7-minutowe wystąpienie podczas finału „Wakacji z Konfederacją. Podczas swojej przemowy pytał: dlaczego rząd nie walczy z bezkobieciem?

„Wakacje z Konfederacją” to cykl spotkań działaczy tej partii z jej sympatykami. Podczas finałowego spotkania swoje pięć minut, a właściwie 6 minut i 40 sekund miał poseł z Krakowa Konrad Berkowicz. Twierdził, że najpierw rząd wymyśla jakiś problem, potem nazywa go problemem społecznym i z nim walczy. – Skoro rząd zajmuje się problemem bezrobocia, to dlaczego nie miałby się zajmować problemem bezkobiecia, czyli sytuacją, w której jakiś mężczyzna nie ma kobiety – pytał poseł. – Przecież to palący problem dla wielu mężczyzn – argumentował.

– Mielibyśmy wtedy co jakiś czas w telewizji taka informację, że w pierwszym kwartale 2020 roku problem bezkobiecia wzrósł o 13 procent – kontynuował poseł Berkowicz. I kpił z opozycji mówiąc, że ona zapewniałaby wtedy, że jak dojdzie do władzy to „sfinansuje z budżetu państwa darmowe lekcje podrywania i kursy przygotowujące do współżycia”.

https://www.facebook.com/KonradBerkowiczPL/videos/3453651898055007/

Wyśmiał też informację, że w Niemczech są lekcje podrywania dla uchodźców. – Nie wiem, jakie hasło marketingowe mają. Może coś w stylu – spróbuj poderwać zanim zgwałcisz – zażartował, co słuchający przyjęli śmiechem i brawami.

(red)

Poseł z Krakowa pokazał selfie z… pupą turystyki w tle! Czy to przesada? [aktualizacja]

Harder
Harderfit
- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca