Posłano za nimi Europejski Nakaz Aresztowania. Wpadli w Małopolsce

Produkowali narkotyki, zmieniali miejsca zamieszkania… Policjantom udało się złapać dwóch Polaków poszukiwanych Europejskim Nakazem Aresztowania. 

Austriacki wymiar sprawiedliwości zwrócił się do polskiej Policji o pomoc w zatrzymaniu dwóch Polaków, poszukiwanych na podstawie Europejskich Nakazów Aresztowania. Według przekazanych informacji, istniało prawdopodobieństwo, że mogą oni ukrywać się na terenie województwa małopolskiego.

– Poszukiwanymi byli 58–latek oraz jego 32–letni syn. Obaj podejrzani byli o produkcję i obrót na terenie Austrii środkami odurzającymi, m.in. marihuaną i żywicą konopi indyjskiej o wysokiej zawartości THC – imformuje policja.

Kryminalni ustalili, że starszy z mężczyzn przebywa w Małopolsce, a młodszy – na Śląsku. Przestępcy często zmieniali miejsca pobytu, jak również środki transportu. Pomimo tego zostali namierzeni, a wczoraj rano zatrzymani.

– Starszy wpadł w ręce kryminalnych w Tarnowie, natomiast 32-latek został zatrzymany w jednym z mieszkań w Katowicach. Obecnie trwają czynności procesowe z udziałem podejrzanych – podaje policja.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie