Poszukiwani przez krakowską policję [zdjęcia, informacje]

Musisz przeczytać

Mają do odsiadki w więzieniu nawet 2 lata, ale też tylko 15 dni. Są wśród nich oszuści i osoby posiadające środki odurzające. Ale i tacy, którzy nie płacą alimentów. Na podstawie listów gończych są poszukiwani przez krakowską policję, która publikuje zdjęcia poszukiwanych i podaje informacje o nich.

Poszukiwani przez krakowska policję

Poszukiwani przez krakowska policję
Obraz 6 z 6

41-letni Arkadiusz Kolompar poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Krowodrzy. Mężczyzna poszukiwany jest do odbycia 2 lat i trzech miesięcy kary pozbawienia wolności za przywłaszczenie powierzonej mu rzeczy. Ostatni raz zamieszkiwał w Krakowie na Osiedlu Jagiellońskim 29. Rysopis - wzrost: ok 171 – 175 cm, waga: około 70 – 89 kg, włosy: krótkie, proste, ciemny blond, uczesane do góry, twarz: owalna, cera śniada, nos: prostolinijny, średni, uzębienie: pełne. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny prosimy kierować do Komisariatu Policji III w Krakowie pod nr tel. pod nr tel. 47 83-52-912 lub 112.

Policja ostrzega, że za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Równocześnie zapewnienia utrzymania tajemnicy co do osoby informującej o poszukiwanych.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca