Poszukiwani przez krakowską policję [zdjęcia, informacje]

Musisz przeczytać

Mają do odsiadki w więzieniu nawet 2 lata, ale też tylko 15 dni. Są wśród nich oszuści i osoby posiadające środki odurzające. Ale i tacy, którzy nie płacą alimentów. Na podstawie listów gończych są poszukiwani przez krakowską policję, która publikuje zdjęcia poszukiwanych i podaje informacje o nich.

Poszukiwani przez krakowska policję

Poszukiwani przez krakowska policję
Obraz 2 z 6

49-letni Rafał Należny poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Nowej Huty. Mężczyzna poszukiwany jest do odbycia 1 roku i 6 miesięcy kary pozbawienia wolności za nabywanie rzeczy pochodzącej z czynu zabronionego w celach osiągnięcia korzyści majątkowej. Ostatni raz zamieszkiwał w Krakowie na Osiedlu Dywizjonu 303 14. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny prosimy kierować do Komisariatu Policji VIII w Krakowie pod nr tel. pod nr tel. 47 83-52-910 lub 112.

Policja ostrzega, że za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Równocześnie zapewnienia utrzymania tajemnicy co do osoby informującej o poszukiwanych.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca