Poszukiwany 27-latek z Zakopanego. Jechał do Krakowa

Musisz przeczytać

„Uwaga! Zaginął 27-letni Daniel Gał z Zakopanego” – alarmuje policja. Ostatni raz był widziany, kiedy wsiadał do autobusu jadącego do Krakowa. Policja publikuje zdjęcie 27-latka i prosi o kontakt osoby, które z nim jechały albo go widziały.

27-latek ostatni raz był widziany w Zakopanem 5 maja 2021 roku około godziny 9.40 na dworcu, gdy wsiadał do autobusu linii MAJER Zakopane – Kraków. Od tamtej pory nie ma z nim kontaktu. „Rodzina i bliscy martwią się o niego, gdyż zostawił w domu telefon komórkowy, dokumenty i rzeczy osobiste. Możliwe, że zaginięcie Daniela związane jest z jego stanem zdrowia” – alarmuje policja. I prosi wszystkich, którzy podróżowali tym autobusem do Krakowa, o pilny kontakt pod numerem telefonu 47 83 47 400 lub numerem alarmowym w całym kraju 112.

Rysopis zaginionego: wzrost około 170 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie ciemny blond, oczy niebieskie, brak znaków szczególnych.

Ubiór zaginionego: kurtka z kapturem koloru czarnego lub granatowego marki North Face, dresy koloru jasnego gładkie marki Adidas lub 4F, obuwie sportowe marki Adidas koloru czarnego.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca