Poważny wypadek na Zakrzówku. Znamy szczegóły!

Musisz przeczytać

Sytuacja była bardzo groźna, ale wygląda na to, że wszystko zakończy się szczęśliwie. Na Zakrzówku kobieta została uderzona obrywem skalnym, a teraz szczegóły akcji zdradzają ratujący ją strażacy.

Do wypadku doszło w sobotę w godzinach popołudniowych. Kobieta została przewieziona do szpitala. O zdarzeniu poinformował Piotr Kempf, a policja potwierdziła tą informację. 

Poważny wypadek na Zakrzówku! Kobieta dostała w głowę obrywem skalnym!

Na ratunek poszkodowanej pospieszyli strażacy. „Dojście do miejsca zdarzenia odbywało się ścieżką w trudnym terenie po stromym zboczu. W wyniku rozpoznania ustalono, że poszkodowana została kobieta lat 23, uderzona odłamkiem skalnym w głowę” – informuje PSP.

Po dotarciu do poszkodowanej strażacy stwierdzili: obrażenia głowy, podejrzenie urazu kręgosłupa oraz stan wychłodzenia. Poszkodowana cały czas była jednak przytomna.

„Z uwagi na niebezpieczny teren zdecydowano się na ewakuację osoby poszkodowanej na desce w noszach wannowych, zabezpieczoną dodatkowo linką ratowniczą. Następnie po wyciągnięciu ranną przekazano do karetki ZRM. W trakcie dojścia do miejsca zdarzenia ratownicy musieli przeciąć kłódkę w płocie okalającym zalew. Po zakończeniu akcji KDR poinformował o tym firmę, która odpowiada za stan ogrodzenia na teren Zakrzówka” – podaje PSP.

jk, psp

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca