Pożar drukarni w Krakowie [zdjęcia] i tartaku w Przeciszowie [video]

Na terenie jednej z drukarni przy ulicy Nad Drwiną, wybuchł pożar. Z ogniem walczy 8 zastępów strażackich. W nocy strażacy walczyli z pożarem tartaku w Przeciszowie w powiecie oświęcimskim.

„Około godziny 7:30, na terenie jednej z drukarni zlokalizowanej przy ulicy Nad Drwiną, wybuchł pożar. Na miejsce działań skierowano siły i środki z KM PSP w Krakowie. Ze względu na silne zadymienie, większość ratowników zmuszona jest do pracy w aparatach ochrony układu oddechowego. W celu zapewnienia ciągłej dostępności butli powietrznych na miejsce skierowano specjalny samochód SPGaz z JRG 5, którego zadaniem jest napełnianie na miejscu akcji pustych (zużytych) butli. Działania nadal trwają. Na chwile obecną na miejscu obecnych jest 9 zastępów PSP” – podaje Kraków112 – Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie. I publikuje zdjęcia z akcji gaśniczej. Ze względu na silne zadymienie, większość ratowników zmuszona była do pracy w aparatach ochrony układu oddechowego.

Pożar drukarni w Krakowie

Zdjęcie 1 z 13

W nocy strażacy walczyli z pożarem tartaku w Przeciszowie. „Przeciszów powiat oświęcimski – pożar tartaku. Na miejscu liczne siły i środki z kilku powiatów. Trwa akcja gaśnicza. Jeden ze strażaków został ranny” – podaje 112malopolska.pl. I publikuje video z gaszenia ognia.

(red)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie