Poznaj Nową Hutę z przewodnikiem

Musisz przeczytać

Będzie odkrywanie tajemnic, magiczne i niedostępne na co dzień miejsca, a wszystko pod okiem i opieką profesjonalnych przewodników. Kolejny raz Nowa Huta otwiera się na zwiedzanie.

Co roku zarówno krakowianie jak i turyści mają szansę poznać największą krakowską dzielnicę Nową Hutę. To charakterystyczne miejsce kolejny raz otwiera się dla zwiedzających już w najbliższy weekend.
W ramach imprezy organizowanej przez Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, będzie można zwiedzić najstarsze części krakowskiej Nowej Huty, także kościół św. Tadeusza Judy. Dla najmłodszych przygotowano warsztaty edukacyjne i plastyczne.
Organizatorzy pokażą również film z zapisem wypowiedzi mieszkańców pokazujący i oddający klimat dzielnicy. Planowany jest turniej gier o PRL-u związany z dzielnicą i zwiedzanie wystaw fotograficznych.

Uczestnicy nowohuckiej imprezy, otrzymają kieszonkowy przewodnik wraz z mapką, który ułatwi poruszanie się i pomoże zaplanować dzień z Nową Hutą.

Wstęp na większość imprez jest wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie: www.mhk.pl lub pod numerem telefonu: 12 425 97 75.

(bg)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca