Praca w samolotach Wizz Air. Rekrutacja także w Krakowie

Linia lotnicza Wizz Air szuka pracowników na pokłady swoich samolotów. Spotkania rekrutacyjne odbędą się w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Pierwsze były sobotę 4 września 2021 roku, kolejne zaplanowano na ten tydzień.

W ramach akcji rekrutacyjnej Wizz Air zorganizuje szereg spotkań, na których kandydaci na członków personelu pokładowego będą mogli dowiedzieć się więcej na temat pracy oraz węgierskiej linii lotniczej. – Na sesje kandydaci powinni przybyć punktualnie o 9 rano, z aktualnym CV, będąc przygotowanym na cały dzień zajęć, w tym osobiste prezentacje, odgrywanie scenek sytuacyjnych, ćwiczenia zespołowe i indywidualną rozmowę kwalifikacyjną – informują przedstawiciele Wizz Aira.

Zachęty? „Dołączając do Wizz Air członkowie personelu pokładowego mogą spodziewać się konkurencyjnego wynagrodzenia w jednej z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie, a także dostępu do wiodącego w branży szkolenia i miesięcznego harmonogramu pracy publikowanego co dwa tygodnie. Załoga będzie pracować w przyjaznym i wielokulturowym środowisku, mogąc skorzystać z wielu możliwości rozwoju kariery, takich jak program Wizz Air – od załogi kabinowej do kapitana, który wspiera obecnych członków personelu pokładowego w uzyskaniu licencji pilota zawodowego. Załoga kabinowa ma także w ramach premii zapewnione zniżki na loty i bilety dla rodziny i przyjaciół” – czytamy w komunikacie o rekrutacji. Oto jej pełny harmonogram:

NADCHODZĄCE DNI REKRUTACYJNE WIZZ AIR W POLSCEZaplanowane spotkania są częścią akcji rekrutacyjnej personelu pokładowego i pilotów w całej sieci Wizz Air w związku z planami linii zwiększenia przepustowości i rozbudowy floty. W ciągu najbliższych 10 lat zostanie dodanych 500 samolotów.

NADCHODZĄCE DNI REKRUTACYJNE WIZZ AIR W POLSCE 

DATAMIEJSCE
10.09KRAKÓW Ibis Kraków Centrum- ul. Władysława Syrokomli 2

 https://bit.ly/3kKgPyd

10.09WARSZAWA Hampton by Hilton Warsaw Airport, 17 Stycznia

 https://bit.ly/3DExPi3

13.09GDAŃSK Qubus Hotel Gdansk, Chmielna 47/52

 https://bit.ly/3mSpVfk

14.09KRAKÓW Ibis Kraków Centrum Hotel, Władysława Syrokomli

 https://bit.ly/3t8jkOW

18.09WARSZAWA Hampton by Hilton Warsaw Airport, 17 Stycznia

 https://bit.ly/2Y5BHZ9

18.09KRAKÓW Ibis Kraków Centrum Hotel, Władysława Syrokomli

 https://bit.ly/3zvFuNj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(red)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie