Straż Miejska w Krakowie szuka chętnych do pracy [warunki, wysokość wynagrodzenia]

Musisz przeczytać

Od 1 września Straż Miejska w Krakowie rozpoczyna nabór chętnych do pracy w tej jednostce. Do obsadzenia jest 25 wakatów. Znamy warunki, jakie musi spełniać kandydat na strażnika miejskiego i wysokość oferowanego wynagrodzenia.

Wymagania:
•ukończone 21 lat,
•obywatelstwo polskie oraz co najmniej średnie wykształcenie,
•niekaralność,
•sprawność pod względem fizycznym i psychicznym,
•odpowiednie predyspozycje psychofizyczne,
•uregulowany stosunek do służby wojskowej (mężczyźni).

Obowiązki:
•ochrona porządku publicznego na terenie Miasta Krakowa,
•realizacja zadań i obowiązków nałożonych przez ustawę o strażach gminnych i akty prawa miejscowego.

Warunki pracy:
•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
•3-miesięczne szkolenie podstawowe, którego ukończenie uprawnia do pracy w charakterze strażnika miejskiego,
•system wynagradzania: wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4 000 zł brutto, po ukończeniu szkolenia podstawowego w wysokości 4 800 zł brutto (powiększone o 20% premię regulaminową), dodatek za wieloletnią pracę (5-20%) uzależniony od posiadanego stażu pracy, dopłaty do godzin nocnych i nadliczbowych,
•system nagród motywacyjnych (nagrody kwartalne, za szczególne osiągnięcia w pracy, roczne, okolicznościowe),
•dodatkowe roczne wynagrodzenie, tzw. „trzynasta pensja”,
•pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dopłaty do wczasów, kolonii dla dzieci, dopłaty do karnetów sportowych, świadczenia pieniężne),
•możliwość uzyskania dofinansowania nauki na studiach oraz kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe,
•możliwość skorzystania z pakietów ubezpieczeń medycznych,
•po roku przeniesienie na stanowisko młodszego strażnika.

ZAGADNIENIA NA TEST WIEDZY OGÓLNEJ:
1.Podstawowe informacje o Straży Miejskiej Miasta Krakowa
2.Samorząd terytorialny ze szczególnym uwzględnieniem samorządu gminnego
3.Konstytucja – Sejm, Senat, Prezydent RP
4.Podstawy topografii miasta
RODZAJE ĆWICZEŃ NA TEŚCIE SPRAWNOŚCIOWYM:
1.Skok w dal z miejsca
2.Rzut piłką lekarską (5 kg mężczyźni, 3 kg kobiety)
3.Zwis na drążku
4.Plank (deska)
5.Bieg wahadłowy 10 x 10 metrów

PYTANIA:
tel. 12 68 82 202.
mail – kadry@strazmiejska.krakow.pl

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

KRK News Poleca