Pracownik Teatru Słowackiego zakażony koronawirusem. Dyrekcja nie odwołuje koncertu z udziałem publiczności

Musisz przeczytać

U pracownika technicznego Teatru Słowackiego potwierdzono zakażenie koronawirusem. Dyrekcja podjęła decyzję o dezynfekcji budynku. Pracownicy, którzy pojawili się w budynku od 1 do 10 czerwca, zostali skierowani na badania. Mimo to koncert plenerowy z udziałem publiczności i spektakle nie zostaną odwołane – informuje Gazeta Krakowska. 

Pracownicy teatru pracują zdalnie, a w budynku pojawiają się jedynie w sytuacjach niezbędnych, przy zachowaniu odpowiednich zasad bezpieczeństwa. W piątek ma odbyć się wielkie otwarcie placówki. Artyści będą śpiewać na balkonie, a publiczność znajdzie się na Placu św. Ducha. W kolejnych dniach na dużej scenie planowane są spektakle „Chory z urojenia” i „Born by Boney M”. Jednak czy pojawienie się koronawirusa przeszkodzi w planach dyrekcji?

Zakażony został wysłany na kwarantannę. Obecnie jego stan jest dobry. Z kolei pracownicy, którzy przebywali w budynku teatru od 1 do 10 czerwca, zostali wysłani na badania. Mimo to dyrekcja nie zmienia planów, ponieważ nikt z obsługi widza i zespołu artystycznego nie zachorował na koronawirusa. 

Więcej w Gazecie Krakowskiej

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca