Prestiżowa nagroda dla Kolei Małopolskich. Internauci docenili ambitne plany

Oby tak dalej! Koleje Małopolskie wygrały prestiżowy konkurs organizowany przez portal rynek-kolejowy.pl największy w Polsce portal o kolei. – Internauci docenili nas za plany, których część została już zrealizowana – mówi prezes KM, Grzegorz Stawowy.

W kategorii „Nowi przewoźnicy” nominowali byli: Ecco Rail – za dynamiczny rozwój, własny tabor kolejowy, nowatorskie rozwiązania w logistyce i zarządzaniu oraz przyjazne i pomocne podejście do klienta; Koleje Dolnośląskie – za rekordowe w historii spółki wyniki pod względem liczby przewiezionych pasażerów oraz wdrożenie programu szkolenia pracowników w zakresie udzielania pierwszej pomocy, Koleje Małopolskie – za rozwój oferty przewozowej na terenie Małopolski i ambitne plany na przyszłość oraz OT Logistics – za rozwój na rynku przewozów towarowych w połączeniu m.in. z żeglugą śródlądową.

Główna nagroda przypadła jednak Kolejom Małopolskim. – Nie ukrywam, że najbardziej cieszy mnie, że internauci docenili nasze plany na przyszłość. Część tych planów już jest realizowana, co na pewno miało wpływ na decyzję głosujących – mówi Grzegorz Stawowy, prezes Kolei Małopolskich.

Wręczenie nagród odbyło się w środę podczas targów TRAKO w Gdańsku.

(wm)

Zobacz także