„Rada„Rada„Rada
„Rada„Rada„Rada

Prestiżowe wyróżnienie dla krakowskiego Centrum Kongresowego. I to mimo pandemii

Musisz przeczytać

Rehabilitacja po Covidowa
Rehabilitacja po Covidowa

Centrum Kongresowe ICE Kraków zostało po raz szósty docenione w międzynarodowym konkursie Meetings Star Award.

Tak jak i przed rokiem ICE Kraków zostało uhonorowane złotym certyfikatem jakości w kategorii Convention Centres uzyskując w pięciostopniowej skali wynik 4.91.

Meetings Star Award to konkurs, którego jurorami są tzw. „tajemniczy uczestnicy kongresów”, którzy anonimowo odwiedzają imprezy organizowane w obiektach Europy Środkowej i Wschodniej, oceniając proces produkcji imprez i pracę zespołów projektowych. Po inspekcji obiektu wypełniają rozbudowane formularze, przekazując organizatorowi konkursu swoje spostrzeżenia oraz dokumentację zdjęciową i filmową.

– Mimo mniejszej liczby zorganizowanych wydarzeń, dla nas minione 365 dni nie były czasem straconym. Wykorzystaliśmy go na dostosowanie się do nowej rzeczywistości, szukanie nowych funkcjonalności obiektu, a także przygotowanie nowych strategii sprzedażowych i komunikacyjnych, co pozwoliło nam organizować wydarzenia zgodnie z obowiązującymi nas obostrzeniami – mówi Izabela Błaszczyk, dyrektor KBF, operatora ICE Kraków.

Konkurs jest organizowany przez „Kongres” – międzynarodowe czasopismo branży MICE wydawane w Słowenii. Magazyn dociera do ponad 53 000 specjalistów i jest dystrybuowany głównie w krajach Europy Zachodniej.

(ko)

Harder
Harderfit
- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca