Asystent posłanki lewicy zarzuca posłowi PiS, że przed laty składał mu niemoralne propozycje

fot. Facebook / Kitsch Kraków

Ostro! Asystent posłanki Lewicy Darii Gosek-Popiołek, Michał Kowalówka ostro zaatakował posła ″Solidarnej Polski″ Jana Kanthaka. Twierdzi, że Kanthak składał mu w krakowskim klubie Kitsch niemoralne propozycje.

Klubu Kitsch nie ma już na mapie Krakowa, ale jeszcze kilka lat temu była to bardzo gorąca miejscówka na klubowej mapie Krakowa. Było to zdecydowanie miejsce ″gay friendly″. Klub zakończył działalność w 2011 roku, gdy zawaliły się schody prowadzące do lokalu.

I właśnie dziś, po wielu latach, Michał Kowalówka postanowił wyciągnąć jedną historię z przeszłości. ″Po wstrętnych atakach J. Kanthaka wymierzonymi w LGBT+ podjąłem decyzję (nie znoszę hipokryzji i szczucia na mniejszości) o ujawnieniu faktu: przed laty w 2011r. w krk klubie Kitsch Janek – wtedy mi nieznany – wielokrotnie i obcesowo nagabywał mnie swoją ofertą seksu oralnego″ – napisał Kowalówka na Twitterze.

 

Kanthak wyraził swoje opinie na temat środowisk LGBT na antenie TVN24. Mówił o celach ideologii LGBT.

– Środowiska LGBT mają swoje księgarnie, mają swoje kina, mają swoje sklepy. Ja byłem kiedyś w San Francisco w dzielnicy Cruz (w rzeczywistości dzielnica nazywa się Castro – przyp. red.), to jest słynna dzielnica, w której był pionierski ruch LGBT. Byłem świadkiem tego jak wygląda taka dzielnica. Sklepy mięsne dla środowisk LGBT, wszystkie różnego rodzaju sklepy czy usługi. To pokazuje, że tworzy się wokół preferencji seksualnych ideologię– powiedział Kanthak.

ml

Zobacz także