Przerażający wypadek na ulicy Okulickiego. Potrącony pieszy, kierująca zapłakana i w ciężkim szoku

Musisz przeczytać

Dramatyczny wypadek na ulicy Okulickiego w Krakowie! Potrącony mężczyzna leżał bez butów i z zakrwawioną głową, a kobieta była w mocnym szoku. Na miejscu jednak szybko zjawili się strażnicy miejscy oraz pogotowie.
 
Wczoraj ok. 20.40 do strażników miejskich podbiegła kobieta, krzycząc że przed chwilą na ul. Okulickiego samochód potrącił człowieka.
 
– Na miejscu zastaliśmy leżącego na jezdni nieprzytomnego mężczyznę oraz siedzącą za kierownicą citroena zapłakaną kobietę. Poszkodowany leżał w pozycji bocznej, bez butów. Jego głowa była zakrwawiona i nie reagował na żadne bodźce – relacjonują strażnicy.
 
Okazało się, że mężczyna oddycha, a silny krwotok jest spowodowany urazem głowy. Aby zatamować krwawienie, strażnicy ucisnęli ranę kompresem, a następnie zajęli się stabilizacją okolicy górnego odcinka szyjnego kręgosłupa.
 
– Standardowo, za pośrednictwem dyżurnego, wezwaliśmy na miejsce odpowiednie służby, jednocześnie dbając o zabezpieczenie miejsca zdarzenia. Ponadto ustaliliśmy świadków wypadku oraz zapewniliśmy wsparcie psychiczne kierującej kobiecie – podkreśla strażnicy.
 
W trakcie oczekiwania na przyjazd ratowników, mężczyzna odzyskał przytomność, a następnie karetką został odwieziony do szpitala.
- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca