Przezabawna farsa z górnej półki! Rozdajemy bilety

 

„Kiedy kota nie ma…” – to myszy harcują…. Ale zawsze istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli.

Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ?! Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem?  Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi na te pytania mogą być abstrakcyjnie zaskakujące!

Kiedy kota nie ma...
Kiedy kota nie ma…

A jedyna przewidywalna rzecz tego listopadowego wieczoru, to ponad 2,5 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez! „Rewelacyjna gra aktorska Kasi Skrzyneckiej i Jacka Lenartowicza – a Wojciech Wysocki nie ustępuje im ani o krok….” – to fragment recenzji krytyka teatralnego.

To najlepsza komedia sezonu! 150 spektakli w całej Polsce! W ubiegłym roku w Kijów Centrum spektakl zobaczyło 1300 widzów!

Kiedy kota nie ma...
Kiedy kota nie ma…

 

Kiedy kota nie ma…”

Reżyseria: Andrzej Rozhin

Obsada: Viola Arlak, Jacek Lenartowicz, Ania Gornostaj, Wojciech Wysocki, Ola Grzelak, Marta Wierzbicka

Terminy:   Tylko jeden spektakl: 11.11.2016 r. godz.19.00

Miejsce:   Kijów Centrum, Kraków, al. Krasińskiego 34

Bilety:  od 90 do 110 zł

Bilety zbiorowe i zamówienia biletów u organizatora:
Edward Małek, tel. 506 55 39 37, mail: biuro@edma.art.pl, www.teatralne.info

Bilety indywidualne: kasa Kijów Centrum – od 15.06.2016 r,  oraz:  www.teatralne.info, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, www.eventim.pl.

Kiedy kota nie ma...

Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia na spektakl. Aby wziąć udział w naszej zabawie, wystarczy wysłać do nas maila na adres redakcja@krknews.pl, w tytule wpisać „KOT”, a w treści maksymalnie 20 słów uzasadnienia, dlaczego to właśnie Wy powinniście dostać zaproszenie.

(ip)

fot. materiały organizatora

Zobacz także