Aktualności Biznes

Jak przygotować imprezę firmową?

Coraz więcej firm organizuje imprezy, które nie tylko stawiają na edukację swoich pracowników, ale również na integrację i umocnienie więzi. Ich przygotowanie może wydawać się skomplikowane i czasochłonne. W celu ułatwienia organizacji często posługujemy się wyszukiwarką internetową, wpisując pomocną frazę, np. „impreza firmowa Kraków”. O czym warto pamiętać organizując taki event?

Ustal cel imprezy

Pierwszym krokiem powinno być określenie celu imprezy, czyli tego, co chcemy dzięki niej osiągnąć. Integracja nowych pracowników z resztą zespołu podsumowanie najważniejszych dokonań, czy poinformowanie o zmianach w firmie. Powody mogą być różne. W zależności od założeń imprezy, możesz zrobić wywiad wśród pracowników i dowiedzieć się jakie atrakcje byłyby dla nich najbardziej pożądane.

Wybierz datę i miejsce

Pamiętaj, że ciężko jest wybrać termin, który będzie wszystkim odpowiadał. Dlatego wybierz z dużym wyprzedzeniem datę, który pasuje większości, a przede wszystkim kadrze zarządzającej. Poinformuj o terminie wcześniej, aby każdy mógł dostosować swoje prywatne sprawy i niczego na ten konkretny dzień nie planować. Kolejnym ważnym aspektem jest wybór miejsca takiego eventu. Lokalizacja to pierwsza rzecz, na którą powinniśmy zwrócić uwagę wybierając lokal, zadbajmy o to, aby każdy miał komfortowy dojazd i powrót z wydarzenia. Przykładem takiego miejsca w Krakowie jest Browar Lubicz http://www.browar-lubicz.com.pl/imprezy-firmowe Znajduje się on w samym centrum Krakowa, w pobliżu Starego Miasta.

Kolejnym elementem, na który warto zwrócić uwagę to wystrój wnętrz i atmosfera. Wspominany Browar Lubicz to właśnie takie unikatowe miejsce, które dzięki historycznej atmosferze i nowocześnie wyposażonych wnętrzach, sprzyja nie tylko organizacji takich przedsięwzięć jak imprezy firmowe, szkolenia, konferencje czy spotkania biznesowe, ale również celebrowaniu różnorodnych, mniej formalnych okazji w gronie współpracowników.

Browar Lubicz – atrakcja turystyczna
Browar Lubicz – spotkanie firmowe
Browar Lubicz -spotkanie firmowe
Browar Lubicz – spotkanie
Browar Lubicz – spotkanie
Browar Lubicz – oglądanie meczu
Browar Lubicz – bankiet
navigate_before
navigate_next

„W Browarze Lubicz w profesjonalny sposób łączymy pracę z zabawą. Nasza obsługa dokłada wszelkich starań, aby impreza wyszła jak najlepiej, a managerowie czuwają, aby wszystko poszło zgodnie z planem” – zapewnia event manager Browaru Lubicz.Pamiętajmy, że oprócz tych zalet miejsce to posiada cztery sale konferencyjne, które są w stanie pomieścić nawet 500 osób. Miejsce spotkania wyposażone jest w najwyższej klasy sprzęt audiowizualny, telewizory, flipcharty i ekrany. Gdy szkolenia i część oficjalna zakończą się, to przychodzi czas na odrobinę zabawy. Browar Lubicz to miejsce, gdzie zespół nie tylko może napić się doskonałego piwa, ale dodatkowo zjeść pyszne, regionalne jedzenie z nutą nowoczesności.

Na co dzień zwykle nie mamy okazji, aby lepiej poznać swoich kolegów z pracy, dlatego spotkania firmowe są idealnym sposobem, który może nas zintegrować ze współpracownikami.

(wm, art. sponsorowany)