Psy sieroty proszą o pomoc. Zobacz te smutne mordki

Psy – przywiązują się, kochają, a w zamian… tęsknią i cierpią. Jedyną nadzieją na przetrwanie dla porzuconego psa jest schronisko, które szczególnie zimą potrzebuje naszej pomocy i wsparcia. Ty też możesz pomóc – sprawdź gdzie i jak!

Ktoś kiedyś powiedział, że pies jest jedynym stworzeniem na świecie, które kocha człowieka bardziej niż siebie samego. Niestety jego bezgraniczna miłość i wierna przyjaźń bardzo często nie zostaje doceniona.

Coraz częściej, psy traktowane są jak zabawki. Uwielbiane, jako słodkie szczeniaki, na starość i w chorobie – porzucane. Pomoc i schronienie znajdują wtedy w schroniskach, gdzie z nadzieją czekają na nowy dom i lepszą przyszłość.

Sytuacje w psich azylach nie są jednak kolorowe – szczególnie zimą. Wiele firm i organizacji wspiera te miejsca organizując zbiórki pieniędzy, karmy i innych potrzebnych rzeczy.

Ty też możesz wspomóc Krakowskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt. Od 27.11 do 3.12 w klubie RIN (Szewska 14) i Amnesia (Floriańska 27) organizowana jest zbiórka karmy, koców, prześcieradeł, kołder  i ręczników. Każdy, kto przyniesie chociaż jedną rzecz może liczyć na darmowego drinka na barze.

Przyjdź. Pomóż. Nie bądź obojętny.  

Patrycja Haber

 

1

1
Obraz 1 z 12

Zobacz także