Psychoza w Opatkowicach. Mężczyzna obnaża się w okolicy przedszkola!

fot. Foter.com

Trzeba jak najszybciej rozprawić z tym człowiekiem, musi spotkać go sprawiedliwa kara. Po osiedlu Opatkowice krąży mężczyzna, który obnaża się na widok dzieci!

– Mężczyznę zobaczyła jedna z matek, która poszła do przedszkola odebrać dziecko. Natychmiast zgłosiła ten fakt dyrektorowi. Rodzice zawiadomili policję. Potem to samo zrobiła dyrekcja szkoły i przedszkola zostało także wystosowane pismo z rady dzielnicy – mówi portalowi KRKnews Angelika Kuczaj, radna dzielnicy X.

W piśmie możemy przeczytać, że mieszkańcy byli rozczarowani dynamiką działań policji. „Mamy nadzieję, że ujęcie osoby obnażającej się przed dziećmi nie przekracza możliwości Policji – oczekujemy skutecznych i sprawnych działań” – czytamy w apelu rady dzielnicy do funkcjonariuszy z VI komisariatu przy ulicy Ćwiklińskiej. Pod pismem podpisał się zastępca przewodniczącego zarządu dzielnicy X, Jan Mikuła.

Na rodziców padł blady strach. – Wyjątkowo mocno pilnują dzieci – przywożą do szkoły i odwożą. Odbyły się pogadanki z dziećmi. Na tyle ostrożne, by nie wystraszyć, ale aby przygotować na ewentualność zagrożenia. Dzieci są uczulane, by poruszały się w grupkach, rodzice, by odprowadzali dzieci do szkoły. Powiadomiony został także ksiądz, bo w tym okresie odbywają się spotkania różańcowe – wylicza Kuczaj.

O zboczeńcu zrobiło się głośno i mężczyzna zniknął. Na długo? Tego nie wiadomo, ale od kilku dni w Opatkowicach nikt nie widział podejrzanego mężczyzny. Miejmy nadzieję, że już nie wróci do swojego procederu. Ani w tej okolicy, ani w żadnej innej.

W tym roku do internetu trafiło nagranie ze Stanów Zjednoczonych. Tam doszło do podobnej sytuacji. Mężczyzna obnażał się przy placu zabaw, za co spotkała go szybka i brutalna kara:

(wm)

fot. Foter.com

Zobacz także