Publiczna modlitwa dla abp Marka Jędraszewskiego. Tysiące wiernych podpisało list poparcia!

Wierni i zwolennicy abp Marka Jędraszewskiego spotkają się pod kurią, by publicznie pomodlić się za głowę krakowskiego Kościoła. Według Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi „metropolita stał się celem ataków ze strony lewackich środowisk za to, że miał odwagę powiedzieć kilka słów prawdy o niebezpiecznej ideologii LGBT.”. Organizacja zachęca również do podpisywania petycji „Murem za Arcybiskupem Jędraszewskim”. 

Według Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi „za słowa prawdy i krytykę niebezpiecznej ideologii LGBT, arcybiskup Marek Jędraszewski jest obrażany, straszony usunięciem z życia publicznego, a nawet… więzieniem!”. Dlatego środowiska katolickie chcą okazać głowie krakowskiego Kościoła wsparcie poprzez publiczną modlitwę. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15 pod kurią.

Ponadto organizacja kieruje list do kurii oraz Konferencji Episkopatu Polski, w którym dziękuje abp Jędraszewskiemu „za wspaniałą duszpasterską postawę i odwagę w głoszeniu Słowa Bożego w tych trudnych czasach”. Obecnie petycje „Murem za Arcybiskupem Jędraszewskim” podpisało 44 710 wiernych. Podpis można złożyć po kliknięciu w ten link.

Przypomnijmy, podczas kazania w bazylice Mariackiej w Krakowie wygłoszonego w ramach obchodów 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, metropolita krakowski powiedział: – „Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa.”. 

js/piotrskarga.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie