Radny memem komentuje sytuację dzieci uchodźców na polskiej granicy

Radny Łukasz Wantuch zamieścił na swoim Facebooku mema, który jest komentarzem do sytuacji dzieci uchodźców na polskiej granicy. Pod postem radnego wysypały się komentarze – raczej niepochlebne.

Fot. screen Facebook Łukasza Wantucha

Oto niektóre z komentarzy…

„Gra na emocjach i manipulowanie wzruszającymi obrazkami ma się nijak do prawdziwego problemu. Otwarcie granicy nie pomoże w rozwiązaniu spraw uchodźców, a tylko problem spotęguje i doprowadzi do kolejnych nieszczęść i dramatów.
Gratulacje Panie Łukaszow… grajmy w memy. Jest Pan radnym w Krakowie… proszę się wiec zająć problemami Krakowa i wyciekaniem pieniędzy przeznaczonych na inwestycje w prywatne ręce czy ratowaniem przedsiębiorców, gospodarki Krakowa i przywróceniem zagranicznej turystyki a nie pierdołami”.

„Dzieci zostały nakarmione i ciepło ubrane, wróciły do rodzin, bo tak sobie zażyczyły. Coś nie tak? Ale lepiej zdrajcom powtarzać antypolskie idiotyzmy”.

„Takie bajki to dla dzieci… Może by tak najpierw ratować tych, którzy umierają z powodu braku dostępu do leczenia, bo tu mamy plagę a nie wklejać obrazek, który krąży po sieci… Śmiać się czy płakać”.

Obrońców radnego jest znacznie mniej…

„I znów Pan wywołał burzę, ale jestem po Pana stronie”.

(red)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie