Rainbow na Lato 2017 z Krakowa należeć będzie do Grecji i Bułgarii

fot. Pixabay

Krakowskie lotnisko stale odnotowuje wzrosty, jeżeli chodzi o procent obsłużonych pasażerów. Zainteresowanie zagranicznymi wyjazdami rośnie, ale wciąż Grecja i Bułgaria znajdują się na szczycie listy kierunków najczęściej wybieranych na wakacje. To właśnie na te kraje postawił Rainbow przygotowując swoją ofertę na Lato 2017 z wylotem z Krakowa.

Na dowód osobisty

Biuro podróży Rainbow we współpracy z krakowskim portem lotniczym przygotowało bogatą ofertę lotów na Lato 2017. Propozycje dotyczą najpopularniejszych wakacyjnych regionów, łatwo dostępnych, do których dotrzemy bezpośrednim lotem trwającym nie dłużej niż dwie, trzy godziny. Greckie wyspy, Bułgaria, Albania, Macedonia –  wszędzie tam znajdziemy przepiękne plaże, rozwinięta baza hotelowa gwarantuje, że każdy znajdzie ofertę dla siebie, a do tego smaczna kuchnia i wiele egzotycznych miejsc, które warto odkryć.

Ciekawą opcją są wycieczki łączące w sobie zwiedzanie i wypoczynek, które kryją w sobie wiele atrakcji o każdej porze roku. Program wyjazdu jest tak przygotowany, by na spokojnie można było poznać dany kraj, poobcować z jego unikalnym klimatem – jest miejsce na poznawanie zabytków i historii, ale też czas dla siebie.

Wakacje z dziećmi

Grecja i Bułgaria to najpopularniejsze miejsca na spędzenie rodzinnych wakacji razem z dziećmi. Krótki, bezpośredni lot nie jest uciążliwy, a piaszczyste plaże łagodnie opadające do morza są idealne dla maluchów. Bez problemu dostaniemy się tam z lotniska w Krakowie razem z Rainbow. Rodzinne oferty zostały przez biuro starannie wyselekcjonowane – hotele zapewniają komfort i spokój, a do tego położone są w miejscach gwarantujący łatwy dostęp do atrakcji.

Istotną kwestią dla podróżujących z dziećmi, może być też kwestia udogodnień i rozrywki dla maluchów. Rainbow postawił więc na Figlokluby z polskimi animacjami, dzięki którym nasze pociechy z pewnością nie będą się nudzić.

Lato 2017 dla wielu już jest zaplanowane

Touroperator w Krakowie postawił na popularne połączenia, które olbrzymim zainteresowaniem cieszyły się także w poprzednich sezonach. Mimo, że sezon Lato 2017 jeszcze się nie rozpoczął, część ofert z wylotem z Krakowa, niemal całkowicie się już wyprzedała. Jest to niewątpliwie zasługa First Minute, dzięki którym Polacy zaczęli częściej planować swój urlop z wyprzedzeniem. Wzrost zainteresowania zagranicznymi wyjazdami oznacza bowiem, że cena Last Minute może być wyższa.

Aktualna oferta dostępna jest pod adresem http://r.pl/wyloty-z-krakowa.

(mz)

fot. Pixabay

Zobacz także