Ręce opadają… Pokaz wieśniactwa w okolicach Krakowa! [wideo]

Możesz mieć luksusowe Audi lub wypasione BMW, ale jeśli jeździsz nimi w taki sposób, to z butów zaczyna wystawać ci słoma, a wokół zajeżdżać obornikiem. Przepraszamy, ale takich „kierowców” inaczej niż wieśniakami nazwać się nie da.

I nie chodzi nam o wieśniaka – mieszkańca wsi, ale wieśniaka – buraka/troglodytę/bezmózga. Bo właśnie pokaz cech odpowiednich takiemu człowiekowi dali na trasie z Krakowa do Zakopanego ci dwaj kierowcy. Doszło do tego 13 kwietnia, ale nagranie do sieci trafiło dopiero dwa dni temu.

Już sam jego tytuł („Szeryf w Audi blokuje Szeryfa w BMW”) wskazuje, że mamy do czynienia z wyjątkowymi prawdziwkami. Co się stało?

Panowie postanowili zabawić się w stróżów prawa i zaczęli blokować się podczas jazdy. Gaz, hamulec, gaz hamule. Podjazd na 10 metrów, następnie na 3 i od nowa. Zabawa dla dzieci poniżej 3. roku życia. 

Nie mamy już siły znęcać się nad tymi kierowcami, ale mamy tylko nadzieję, że policja zwróci się do autora filmu z prośbą o udostępnienie tablic rejestracyjnych… Bo za takie coś, srogi mandat to minimum:

Zobacz także