Robisz imprezę? Wynajmij stadion Wisły. Za całość to tylko 45 tysięcy złotych

fot. DrabikPany via Fotezr.com

O, wreszcie wiadomo co i za ile. Władze miasta stworzyły cennik wynajmu stadionu Wisły – czytamy w dzisiejszym wydaniu „Dziennika Polskiego”.

Z cennika możemy dowiedzieć się, ile kosztuje wynajęcie całego stadionu, ile trzeba zapłacić za poszczególne części lub za wynajęcie parkingu.

Wynajęcie pawilonu medialnego na imprezy do 100 osób to koszt 3 tys. zł za dwie doby. Wynajęcie przestrzeni pod wschodnią trybuną od strony Parku Jordana (na imprezy na ponad 500 osób) to 13 tys. zł do 48 godzin.

Jeśli chcemy skorzystać z parkingów musimy zapłacić 1 tys. zł za imprezy poza stadionem lub 500 zł za imprezy na stadionie

Wynajęcie całego stadionu, na koncert czy kongres to koszt 45 tys. zł za 24 godziny.

Cennik to kolejna próba ożywienia stadionu Wisły, na którym na co dzień niewiele się dzieje, ale też nie jest całkowicie opustoszały. Biura wynajmuje nie tylko klub, praktycznie wszystkie powierzchnie biurowe są już wynajęte. Nie zmienia to faktu, że Miasto dopłaca do utrzymania stadionu. Roczny koszt jego funkcjonowania to 4,9 mln zł, a zyski jakie Zarząd Infrastruktury Sportowej podał w zeszłym roku – 4,2 mln zł.

(wm, Dziennik Polski)

fot. DrabikPany via Fotezr.com

Zobacz także