Rozbierał się w trakcie wideoczatu z 11-latką. Policja dopadła zwyrodnialca

Co za ohyda! Dorosły mężczyzna nawiązał internetową znajomość z 11-letnią dziewczynką z Krakowa. Obnażał się przed kamerką i namawiał dziewczynkę, by przysyłała mu swoje nagie fotki.

Na trop najpierw wpadła mama dziewczynki. O całej sprawie dowiedziała się od matki koleżanki swojej córki. Obie dziewczynki w toalecie szkolnej miały bowiem z tym mężczyzną videoczat, podczas którego człowiek ten miał obnażać się przed dziećmi. Po uzyskaniu takiej informacji kobieta zaczęła przeszukiwać telefon córki a zawarte w nim treści potwierdziły jej obawy. Kobieta zgłosiła się na Policję prosząc o pomoc.

Okazało się, że znajomość dziewczynki z mężczyzną trwa już od kilkunastu dni. Zboczeniec doskonale zdając sobie sprawę, że rozmawia z dzieckiem namawiał ją do robienia sobie rozbieranych fotek, w zamian wysyłając również swoje roznegliżowane zdjęcia.

Policja szybko i sprawnie zajęła się sprawą, zaangażowali się w nią także funkcjonariusze z wydziału do zwalczania cyberprzestępczości KWP w Krakowie. Policyjni specjaliści bardzo szybko ustalili, że sprawca jest mieszkańcem województwa podkarpackiego. Zaledwie dobę od zgłoszenia sprawy krakowscy policjanci zatrzymali 39-latka.

Mężczyzna przyznał, że dobrze wiedział w jakim wieku jest dziewczynka, a mimo to, nie zaprzestał korespondencji. Policjanci zabezpieczyli u podejrzewanego zarówno telefon komórkowy jak i sprzęt komputerowy aby sprawdzić czy mężczyzna utrzymywał kontakty z innymi małoletnimi poniżej 15 roku życia.

Ze względu na miejsce zamieszkania, całość zgromadzonych materiałów została przekazana do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Tam mężczyźnie zostaną przedstawione zarzuty.

(wm, KWP Kraków)

fot. Lupuca via Foter.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie