Rozdzieliła ich wojna… Mąż poszukuje kobiety ze zdjęcia

Policja poszukuje Tetiany Kolachenko, która jeszcze po ukraińskiej stronie została rozdzielona z mężem.

Kobieta mieszkała w miejscowości Jakolyvka w obwodzie donieckim. 28 lutego o godz. 3:45 przekroczyła granicę na przejściu granicznym w Medyce i udała się w nieznanym kierunku.

– Kobieta była ze swoim mężem, ale zostali rozdzieleni jeszcze po stronie ukraińskiej. Każde z nich osobno przekraczało granicę w Medyce. Do chwili obecnej zaginiona nie nawiązała kontaktu z mężem, który do tej pory przebywał w punkcie recepcyjnym w Szkole Podstawowej nr 14 w Przemyślu. Kobieta nie posiadała dokumentu ani telefonu – podaje policja w Przemyślu.

Policjanci dysponują tylko powyższym zdjęciem oraz rysopisem poszukiwanej:

Wzrost 158 cm, szczupłej budowy ciała, włosy dłuższe, siwe, czesana w kok, oczy niebieskie, uszy średnie przylegające, nos średni, prosty, brak uzębienia. Znaki szczególne: brak. Ubrana: ciemna kurtka do kolan z kapturem, spodnie materiałowe koloru czarnego, chustka na głowie w jasnym kolorze.

– Każdy, kto ma wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionej lub informacje, które mogłyby się przyczynić do odnalezienia kobiety, proszony jest o kontakt z przemyską komendą na numer telefonu 47 823 33 25, 47 823 33 10 lub pod nr alarmowy 112 – podaje policja.

1 KOMENTARZ

Najnowsze

Co w Krakowie