Rozpoznajesz tego mężczyzną? Bezzwłocznie powiadom policję!

fot. policja

Policja prosi o pomoc w identyfikacji mężczyzny, który 30 stycznia szedł środkiem jezdni autostrady A4 w kierunku Katowic. Podczas rozmowy oznajmił, że trzy dni wcześniej przyleciał samolotem na lotnisko w Balicach, prawdopodobnie z Barcelony, a dokumenty zgubił będąc już w Polsce.

Policja stara się jednak ustalić jego tożsamość. Twierdzi on, że jest również obywatelem Hiszpanii, płynnie mówi i pisze po polsku, ale nie potrafi nic powiedzieć w języku hiszpańskim ani angielskim.

„Mężczyzna ma około 30-45 lat, wzrost ok. 170 cm, średniej budowy ciała, twarz owalna, czoło wysokie (łysina czołowa), oczy jasne, uszy średnio przylegające, posiada pełny zarost, nie posiada żadnych tatuaży ani znaków szczególnych. Mężczyzna używa okularów korekcyjnych kształtu prostokątnego z jasnymi oprawkami. Obecnie przebywa w jednym z krakowskich szpitali” – informuje małopolska policja.

Jeśli ktoś jest w stanie pomóc w identyfikacji, proszony jest o kontakt z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych KGP cpozkgp@policja.gov.pl oraz na nr (0-22) 60 510 05.

dn

zdjęcie tytułowe / fot. policja

Zobacz także