Ruszyła rejestracja wolontariuszy na Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Weźmiecie udział?

fot. wosp.org.pl

Właśnie ruszyła rejestracja wolontariuszy, którzy wezmą udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczestnicy mogą wypełnić formularz w internecie, a następnie muszą potwierdzić dane w sztabie. W Krakowie możecie wybrać jedną z pięciu placówek. Przyłączysz się do największej charytatywnej inicjatywy w Polsce? 

Co należy zrobić, by zostać wolontariuszem? To bardzo proste! Wystarczy wejść na stronę internetową WOŚP i w kilka minut wypełnić wniosek.

Należy wybrać jeden z pięciu sztabów w Krakowie: Sztab nr 2335 w XII Liceum Ogólnokształcącym na os. Kolorowym 29a, Sztab nr 300 w WSZiB przy al. Kijowskiej 14, Sztab nr 1099 w redakcji Gazety Krakowskiej przy ul. Zabłocie 43a, Sztab nr 422 w IBIS Stare Miasto przy ul. Pawiej 15 oraz Sztab nr 3841 w Nowohuckim Centrum Kultury przy al. Jana Pawła II 232. 

Pamiętaj, że za rekrutację wolontariuszy odpowiedzialny jest szef sztabu. Pula wolontariuszy jest ograniczona, więc nie każdy będzie mógł wziąć udział w Finale WOŚP, zbierając datki do puszki. Rejestrację należy potwierdzić również w sztabie, a niepotwierdzone wnioski zostaną odrzucone. 

Osoby niepełnoletnie nie mogą samodzielnie się zarejestrować. Każdy wolontariusz poniżej 16 roku życia musi kwestować z osobą dorosłą. 

Wszystkie informacje znajdziecie na stronie WOŚP.

js

Zobacz także