„Ryzykowny” pomysł na ferie w mieście!

FUN CLIMB to sport, zabawa i niezapomniane przeżycia. Jedyne takie miejsce w Krakowie! Jeśli szukasz miejsca na aktywne spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi, FUN CLIMB jest stworzony dla Ciebie! Znajdziesz tutaj 10 różnych przeszkód, z których każda stanowi inne wyzwanie. Wspinaj się po kolei i pokonaj wszystkie! Zmierz się ze swoimi słabościami i wykonaj skok z niebagatelnej wysokości 8 metrów. FUN CLIMB to miejsce, które pozwoli Ci wspiąć się na wyżyny własnych możliwości i pokonać grawitację.

Już dziś w Małopolsce rozpoczynają się ferie. W trakcie dwóch tygodni, mali krakowianie, którzy nie wyjeżdżają poza miasto nie będą mogli narzekać na nudę. Oprócz instytucji publicznych, które oferują wspólne wyjście do kina, na basen, czy też warsztaty i zajęcia sportowe, jest również Fun Climb.

avat 2
Zabawa dla małych… i nieco większych krakowian

Kraków posiada swój własny park rozrywki, który ofertuje połączenie sportu, zabawy i niezapomnianych przeżyć. Fun Climb to miejsce, gdzie mali krakowianie mogą w bezpieczny sposób poznać prawa grawitacji, ale również rozwijać swoją koordynację ruchową i przy okazji świetnie się bawić.

Do dyspozycji krakowian jest dziesięć przeszkód, które oferują różny stopień trudności i stanowią niemałe wyzwanie dla uczestników zabawy w trakcie której muszą zmierzyć się również ze swoimi lękami. Najwyższą z przeszkód mierzy bowiem aż 8 metrów.

Warto zaznaczyć, że zabawa w Fun Climbie odbywa się pod okiem specjalistów, a dodatkowo mali krakowianie otrzymują profesjonalne zabezpieczenie dzięki czemu zabawa jest również bardzo bezpieczna. Dodatkowo z zabawy korzystać mogą nie tylko najmłodsi, ale także całe rodziny!

W związku ze zbliżającymi się Feriami Zimowymi, Fun Climb wspólnie z KRKnews.pl, przygotował ofertę dla naszych czytelników. Mamy dla Państwa 6 pojedynczych zaproszeń do Fun Climb. By je zdobyć, wystarczy napisać do nas na redakcja@krknews.pl i podać swoje imię i nazwisko.

(Pt)

Najnowsze

Co w Krakowie