Sale szkoleniowe w Hotelu Lenart

Hotel Lenart (****) ma Państwu do zaproponowania nowoczesne sale szkoleniowe, które są w stanie pomieścić nawet 500 osób jednocześnie. W przypadku, kiedy osób będzie mniej, mamy do dyspozycji również inne, mniejsze sale, które spełnią Państwa oczekiwania. Wszystkie one wyposażone są w rzutniki ekranowe, a największe z nich mają ich aż cztery, dzięki czemu każdy będzie dobrze widzieć prezentowaną treść.

Dostępne w salach Wi-Fi daje dobry i łatwy dostęp do szybkiego internetu, a prąd trójfazowy i duża ilość gniazd prądu 230V pozwalają na pokazy i szkolenia, które wymagają dostępu do odpowiedniego zasilania. Do pomocy w kwestiach technicznych do dyspozycji oddajemy Państwu Naszego pracownika technicznego, który zawsze pomoże z ewentualnymi problemami ze sprzętem.

Położenie Hotelu Lenart

Hotel Lenart (****) znajduje się w Wieliczce, która położona jest bardzo blisko Krakowa – pięknego miasta, które znane jest w całej Europie, byłej stolicy Polski. Miasto to oprócz zabytków – docenianych na całym świecie, posiada własny port lotniczy, tworzący świetne połączenie nie tylko z Warszawą czy Gdańskiem, ale i innymi polskimi i europejskimi miastami.

Dla osób podróżujących samochodem, świetną wiadomością jest bliskość autostrady (węzła Wielickiego) w pobliżu Hotelu Lenart. Z kolei pobliska stacja kolejki podmiejskiej „Wieliczka Park” gwarantuje dogodne połączenie z centrum Krakowa, do którego dotrzecie Państwo nawet w ciągu 17 minut. Z pewnością podróż kolejką podmiejską to świetny pomysł, dzięki któremu unikniecie Państwo korków w mieście i poszukiwania wolnego miejsca parkingowego.

Dla osób podróżujących samochodem Hotel oferuje bezpłatny parking, który jest w stanie pomieścić nawet 200 pojazdów, a monitoring na parkingu zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

 

Inne zalety Hotelu Lenart

Staramy się spełnić nawet najbardziej wygórowane wymagania naszych klientów, dlatego jedna z sal dostosowana jest nawet do wjazdów na nią samochodem! Daje to np. szeroki wachlarz możliwości prezentacji nowego modelu samochodu. Do Państwa dyspozycji możemy oddać aż 1250 metrów kwadratowych powierzchni, na których znajduje się własne ujęcie wody z odpływem.

Hotel Lenart (****) to nie tylko luksus, wygoda i najwyższe standardy. To również przystępne ceny, tworząc niepowtarzalną ofertę, której próżno szukać u konkurencji. Dla szkoleń, które trwają dłużej, zapraszamy Państwa do Restauracji Pod Kominem, gdzie będziecie mogli Państwo zjeść ciepły, pyszny posiłek. W przypadku konieczności noclegu mamy do zaproponowania Państwu jedno, dwu i trzy osobowe pokoje, oraz apartamenty, w których znajduje się mnóstwo udogodnień takich jak klimatyzacja, sejf elektryczny, duży telewizor, zestaw do parzenia kawy czy herbaty oraz oczywiście darmowy dostęp do szybkiego internetu.

Połączenie szerokiego wachlarza usług i udogodnień oraz ich jakość sprawia, że Nasza oferta jest jedną z najlepszych w południowej Polsce, a o Naszym profesjonalizmie świadczy opinia wielu firm, które nam zaufały.

(artykuł sponsorowany)

Najnowsze

Co w Krakowie